Tamara Tami Gončarova – Mamou po 30

Mamou po 30

Na slovenskom trhu je nová motivačná knižka s výstižným názvom Mamou po 30. Jej autorkou je Tami, ktorá sa stala, ako to už z názvu vyplýva, mamou po tridsiatke. Okrem toho, že je mama a manželka, je tiež tlmočníčka a predkladateľka. Má tridsaťtri a vystihuje ju slovo kreatívec. Tami vyštudovala jazyky a prešla k písaniu na zákazku – písala blogy, práce, eseje či e-knihy, no na žiadnom z týchto diel nefigurovalo jej meno. Až doteraz!

„Chcem svet zmeniť k lepšiemu… Tak som začala od seba.“

Námet na knihu prišiel spontánne po narodení jej prvého dieťaťa, keď sa jej život od základov zmenil, čím sa, pochopiteľne, zmenila aj ona. Už to nebola len mladá žena, ktorá usilovne pracuje či cestuje po svete.

„Pripadala som si ako pretekársky kôň stopnutý pri cvale v plnej rýchlosti,“ hovorí na margo svojej novej pozície – matky.

Cestu sebapoznania znovuzrodenej Tami, vyrovnanie sa s tým, čo sa stalo, neschopnosť niečo zmeniť, zúfalosť, že už nikdy nebude nič také ako predtým, hľadanie cesty ku šťastiu a zároveň neuveriteľná láska voči synovi je popísaná v knihe Mamou po 30, ktorá je však venovaná všetkým, bez rozdielu na vek či aktuálne materstvo. Autorka sa rozhodla knihu napísať preto, že je veľmi veľa žien, ktoré svoj rodičovský debut zažívajú po tridsiatke.

Pokračovanie v časopise na strane 8…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *